Генератор інверторний бензиновий Brevia
Витрата палива на різних режимах роботи
100% Навантаження 0,625 л/год75% Навантаження 0,5 л/год50% Навантаження 0,45 л/год25% Навантаження 0,36 л/год
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Производитель | BREVIA |
| Пользовательские характеристики | |
| Маса, кг | 12 |
| Максимальная мощность | 1200 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 58 |
| Кількість розеток, шт | 1 |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Номинальное напряжение | однофазний 230В |