Генератор інверторний бензиновий Brevia
Витрата палива на різних режимах роботи
100% Навантаження 1,1 л/год75% Навантаження 0,8 л/год50% Навантаження 0,6 л/год25% Навантаження 0,52 л/год
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Производитель | BREVIA |
| Пользовательские характеристики | |
| Маса, кг | 16 |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Кількість розеток, шт | 1 |
| Номинальная мощность | 1600 Вт |
| Номинальное напряжение | однофазний 230В |