Генератор інверторний бензиновий Brevia
Витрата палива на різних режимах роботи
100% Навантаження 1,15 л/год75% Навантаження 0,85 л/год50% Навантаження 0,65 л/год25% Навантаження 0,57 л/год
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Производитель | BREVIA |
| Пользовательские характеристики | |
| Маса, кг | 20 |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Номинальное напряжение | однофазний 230В |