Генератор інверторний бензиновий Brevia
Витрата палива на різних режимах роботи
100% Навантаження 1,84 л/год75% Навантаження 1,36 л/год50% Навантаження 0,93 л/год25% Навантаження 0,66 л/год
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Производитель | BREVIA |
| Пользовательские характеристики | |
| Маса, кг | 23,5 |
| Максимальная мощность | 2500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Номинальная мощность | 2300 Вт |
| Номинальное напряжение | однофазний 230В |