Генератор інверторний бензиновий Brevia
Витрата палива на різних режимах роботи
100% Навантаження 1,9 л/год75% Навантаження 1,5 л/год50% Навантаження 1,1 л/год25% Навантаження 0,75 л/год
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Производитель | BREVIA |
| Пользовательские характеристики | |
| Маса, кг | 24 |
| Максимальная мощность | 3300 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Номинальное напряжение | однофазний 230В |