

39 059 ₴
Генератор інверторний бензиновий Brevia з електростартером
Витрата палива на різних режимах роботи
100% Навантаження 2,91 л/год75% Навантаження 2,43 л/год50% Навантаження 1,98 л/год25% Навантаження 1,49 л/год
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Производитель | BREVIA |
| Пользовательские характеристики | |
| Маса, кг | 44,5 |
| Максимальная мощность | 5500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Електростартер | + |
| Номинальное напряжение | однофазний 230В |