| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| Код Розетка | 19372780 |
| ves | 6,1 кг |
| materialKarkasu | Сталь |
| Кратність в коробці | 1 |
| tip | Крісло |
| material | сталь, неопрен, Polyester Oxford 600D PVC |
| Размер в упаковке | 0,085 м3 |
| Вага в упаковці | 7,1 кг |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |