1 361 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| karkas | Cталь 16 мм |
| kolichestvoMest | 2 |
| materialKarkasu | Сталь |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Кемпінг, Мисливство та риболовля |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | Весна - літо |
| ves | 1,5 кг |
| vesPalatki | 1-2 кг |
| vmestimost | 2 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в ст |
| vodonepronicaemostTenta | 2000 мм в ст |
| Кратність в коробці | 6 |