

17 360 ₴

Двомісний намет для любителів їзди на мотоциклах. Вона забезпечує комфорт і безпеку під час активного відпочинку. Така модель досить міцна, добре захищена від вологи, надійна, і має стійку конструкцію. У складі Матеріали-Тканина нейлон 40d (силіконове покриття), поліестер 63D, поліестрова дихаюча сітка В3. Жердини виготовлені зі сплаву алюмінію 7001. Є різні варіанти кольору даної намети.
Розміри становлять: висота – 175 сантиметрів, довжина-465. У складеному вигляді габарити моделі: 26 * 80 сантиметрів. Вага виробу становить близько 5,9 кілограма. Ступінь стійкості до вологи – близько 3000 міліметрів водяного стовпа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Тунель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.9 кг гр. |
| Высота | 175 см м |
| Внутренний слой | поліефірна тканина 63D |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 465 см м |
| Количество комнат | четырехкомнатые |
| Размер | 465х210х175 см |
| Сезон | літо,весна,осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип товара | Палатки |
| Упаковка | 26×80 см |
| Ширина | 210 см |