3 830 ₴
Намет в себе вміщує двох туристів. Він комфортний, практичний, і його можна швидко і відносно легко встановити. Зроблений з таких матеріалів, як: поліестер 210 Т, Тканина Оксфорд. Добре вентилюється, перебування всередині буде вельми затишним. Жердини для установки моделі-міцні і надійні, виготовлені зі сплаву алюмінію 7001. Тому сама конструкція також досить міцна і добротна. Колір моделі - темно-синій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг гр. |
| Высота | 100 см м |
| Внутренний слой | поліестер 210 Т, тканина Оксфорд |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 200 м м |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Назначение | для піших та гірських походів , для полювання , для туризму , для риболовлі |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тамбур | є |
| Тип | намети |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Ширина | 175 см |