



6 160 ₴
Намет Naturehike забезпечить комфортний відпочинок для двох. В середині достатньо місця для дозвілля та сну. Намет виконаний у формі півсфери, його можливо розмістити в кемпінг-зоні або наметовому таборі.
Конструкція відрізняється міцністю та надійністю, в якості основи використовується сплав алюмінію 7001. Завдяки цьому намет витримає навіть сильний вітер. Намет виконаний у вигляді півсфери, що дозволяє розширити корисний простір для відпочинку.
Намет з 2 входами, захищає від комарів, також забезпечує циркуляцію повітря, що особливо актуально у спеку. Верхній тент виконаний із поліестеру 210Т, який забезпечує захист від вологи, не боїться дощу. Завдяки наявності особливого напилення, верхній шар захищає від палючих сонячних променів, ступінь сонцезахисту - СПФ 50. Внутрішній сітчастий тент - Оксфорд 150D. У такому наметі можна насолоджуватися відпочинком під відкритим небом. Великою перевагою моделі є наявність бортиків, які захищають від промокання.
Процес встановлення простий та швидкий, не займає багато часу. Навіть у темний час доби встановити намет буде легко. Тент трисезонний.
Розміри намету після встановлення – 210 x 270 x 115 см. Для зручності транспортування є сумка. Вага двомісного тенту – 3 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг гр. |
| Внутренний слой | Оксфорд 150D |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 210 см м |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Назначение | універсальні , для кемпінгу , для туризму |
| Размер | 210 x 270 x 115 см |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тип | намети |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 51 x 18 x 18 см |
| Ширина | 270 см |