



21 670 ₴
Такий намет стане у нагоді під час короткого відпочинку на природі. Її зручно транспортувати, оскільки вона легка та не займає багато місця. Завдяки особливій конструкції забезпечується надійний захист від впливу зовнішніх факторів. В основі використовується алюмінієвий сплав 7001, який є стійким до поривів вітру.
Зовнішня частина тенту виконана з водонепроникного матеріалу - нейлону 10D, який чудово захищає від дощу, мряки та туману. Простору всередині достатньо для повноцінного відпочинку 1 людини.
Великою перевагою моделі є наявність вентиляційних вікон, які забезпечують хорошу циркуляцію повітря. Також є невеликі кишеньки, які можуть використовуватися для зберігання телефону та дрібниць, що надзвичайно зручно.
Підлога намету виконана з водонепроникного матеріалу - нейлону 10D, він захищає від проникнення вологи від землі всередину намету.
Намет із габаритами 220 x 90 x 95 см легко встановлюється. У зібраному вигляді займає дуже мало місця, оскільки його розміри 12 х 26 см. Вага 930 гр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 930 г гр. |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 220 см м |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Москітна сітка | Да |
| Назначение | для велотуризму , для кемпінгу , для піших та гірських походів , для трекінгу |
| Размер | 220 x 90 x 95 см |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тип | намети |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 12 x 26 см |
| Ширина | 90 см |