


6 790 ₴
Намет Naturehike Mongar можна брати з собою в пішу подорож або велопоходи, оскільки він важить не більше 2600 грамів і належить до надлегкого спорядження. Модель має форму півсфери розміром 210 х 255 х 100 см, надаючи достатньо місця для одночасного розміщення двох осіб. У просторих тамбурах можна розмістити речі, які переносяться, щоб захистити їх від намокання внаслідок дощу.
Матеріал намету — поліестер 210Т з гладкою поверхнею, яка не тільки перешкоджає швидкому забрудненню матеріалу, але також несприйнятлива до появи зачіпок. Поліестер не має силіконового просочення, проте його водостійкості, що дорівнює 2000 мм водяного стовпа, достатньо, щоб витримувати експлуатацію під час короткочасних опадів. Також є тонка сітка В3 для захисту від комах.
Каркас складається з алюмінієвих дуг. Серед переваг металу: корозійна стійкість, легкість та гнучкість, що дозволяє каркасу переносити високі навантаження без деформування.
Наявність кількох входів дозволяє організувати наскрізну вентиляцію внутрішнього простору, актуальну в спекотну пору року. Для цього також є маленькі віконця.
У складеному вигляді розміри намету становлять 50 х 15 см. Виробник додав до комплекту футпринт та чохол для зручного зберігання намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 кг гр. |
| Высота | 100 см м |
| Внутренний слой | B3 сітка |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 210 см м |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Назначение | універсальні , для альпінізму , для велотуризму , для кемпінгу , для піших та гірських походів , для трекінгу , для полювання , для туризму , для риболовлі , для подорожей |
| Размер | 210 х 255 х 100 см |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тамбур | є |
| Тип | намети |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 50 х 15 см |
| Форма | напівсфера |
| Ширина | 255 см |