2 180 ₴
Стіл складного типу для застосування в туризмі та активному відпочинку. Легкий і зручний, в складі – міцний алюміній. Простий в збірці, а також його зручно зберігати. На такому столику буде комфортно обідати в умовах перебування серед дикої природи. Розмір моделі-L.
Міцна і довговічна конструкція, захищений від пошкоджень. Стійкий. Не іржавіє. Цей столик оптимально застосовувати в піших подорожах. Компактний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг гр. |
| Высота | 40,5 см м |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 68 см м |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 46 см |