1 700 ₴
Складаний стіл для туризму, активного відпочинку. Міцний і надійний похідний столик має компактні габарити, стабільні ніжки, які не будуть ковзати по траві. Хороша несуча здатність. У складі - міцний і зносостійкий сплав алюмінію.
Це портативна модель, яка в складеному вигляді займе зовсім мало місця. У складі також стійка до розривів тканина Оксфорд 1680D, матеріал високої щільності, дихаюча, зносостійка. Розмір моделі - L.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 г гр. |
| Высота | 52 см м |
| Гарантія | 1 рік |
| Материал | тканина Оксфорд 1680D |
| Размер | 75х55х52 см |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 55 см |