Кошик
362 відгуків
Рибальський магазин - Тамбур
Контакти
Рибальський магазин - Тамбур Менеджер
Харків, Україна
+380 (95) 643-53-23
Mts
+380 (98) 230-04-30
Kievstar
+380 (73) 165-22-69
Life
+380 (98) 230-04-30
Мапа
+380 (95) 643-53-23
+380 (98) 230-04-30
+380 (73) 165-22-69

Що подарувати рибалці?

Що подарувати рибалці?

Що можна подарувати рибалці? Звичайно, вудка як 77 років — багато, але якщо в неї цих вудок снастей до чорта. Тут потрібен особливий підхід. Залежно від типу риболовлі, що він віддає перевагу, куди він ходить на риболовлю, і від різновиду риби, що він ловить.  Потрібно врахувати пору року, для подарунка взимку навряджання йому знадобитися жилетка  з купою кишень. Якщо це ваш улюблений, то  Слухайтеся  його оповіданнями, до дрібних побажання,  а ось якби в мене було ось це, я зловив би ось таку, або цілий мішок.

Навіть у найбільш досвідченого рибалки в арсеналі залишається містечко для чогось  про що він мріє, чого йому так бракує. Можна подарувати йому набір сигналізаторів, що дасть йому змогу відійти від своїх вудлищ, і коли рибка вже на гачку,  пролунає сигнал про те, що потрібно бігти та тягнути. Дуже корисна штука.

Ну, а якщо ви хочете зробити приємно своєму чоловікові, але водночас позбутися від нього на цілі  вихідні подаруйте йому палатку, це дасть змогу йому не тільки  переночувати  на природі, але і використовувати її як склад для особистих речей. Як вибрати намет  розповімо в наступній статті.

Ще важливим атрибутом рибалки є  садок, рибальський садок  без якого не обходиться не один рибалка, що поважає себе, не тримати рибу в пакеті або в банці. Гарний садок дорогого стоїть і слугує довго не варто на ньому заощаджувати. Тут уже по своїй кишені дивіться, можна купити й за 100 гривень, а можна й за 1000 гривень.

Зверніть увагу, в чому носить ваш обраний свої речі, може пора вже йому змінити дорожню сумку на зручний місткий рюкзак, навіть якщо він їде на машині все рівно це потрібно кудись скласти, здебільшого до водойми немає під'їздів і свою амуніцію потрібно ще донести до бажаного місця.

Як кажуть в ногах істинності немає, вашому рибалці потрібно на чомусь сидіти, цегли, земля,  пінек  або  укривало  природно відпадає, потрібно щось зручніше комфортніше,  займає мало місця й дуже легке, розкладне крісло якнайкраще підійде під цей опис їхній вибір теж дуже великий, тому тут уже вибір кожного індивідуальний. Від пропорції ваги, та росту.

Як бачите, є що подарувати рибалці  приховайтеся, прислухайтеся, якщо ваш риболовець любить зимову риболовлю тут поза конкуренцією буде зимовий костюмприродно він має бути теплим, не промокати й не продуватися. Дуже важливо, щоб риба не заподрила, що там відбувається на поверхні льоду костюм не має шарудіти, шелестіти цим може похвалитися костюм із матеріалу Алова. До речі, про лід щоб ловити взимку потрібно чимось лід куштувати, не зайвим буде льодобур в арсеналі зимового рибалки.

Багато хто а швидше більшість скаже, що мережі це не спортивно  і наближає рибалки до браконьєрства, ну а що робити, якщо ви зібралися в компанії, і вода в казанці вже закипела і для повного щастя бракує трохи риби для повноцінного відпочинку. А на вудку вже тривалий час не клює, закинувши кастингову мережу, вона ж у простори парашут один раз можна помістити витрачений час і врятувати википовію воду, і нарешті отримати вуху.

Про таке подарунку краще, звичайно, цікаво, якщо ви точно не впевнені, що рибальська мережа знадобитися вашому  дорогій людині, та й характеристики у всіх мереж різні, діаметр довжина, ширина.

Всіх подарунків не перерахувати тут уже за власними потребами, кому чого бракує. Комусь розкладного стільця, а комусь гумовий човен  може бути навіть із мотором. Але тепер у вас хоча б є уявлення про те, що можна подарувати рибалці.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner