Можливо, кожен із нас замислювався: "Як же врятуватися від лютих морозів?" Наша відповідь на цю проблему-термобілизна!!
Збираючись на риболовлю або ж полювання, не забудьте убезпечити себе від обмороження термобілизною.
Не секрет, що термобілизни складається наполовину з синтетичних матеріалів, як-от: поліпропілен, мікро фібра, поліестер, лайкра, фліс, лайкра 3D,кулдрай.З допомогою сучасних технологій виробляється матеріал, який добре вбирає вологу, а після чого також віддає її.
В особливо теплій білизні застосовується махрова тканина.Спогано знати, що в термобілині шви зовні, і вони плоскі, що не мало важливо.
Рибалкам ми пропонуємо швидковисихний, у тому разі, якщо вони ще не встигли придбати непромокальні костюми для риболовлі!
Так само Ви можете придбати термобілизну для повсякденного носіння, щоб не замерзнути, пока Ви чекаєте автобус або розчищаєте сніг біля дому! У таку білизну входять спеціальні матеріали: вовна, бавовна та кашемір.Еті матеріали, допоможуть Вашій термобілизні не відводити вологу, завдяки чому білизна стає теплою і м'якою, приємною до тіла!
Ви запитаєте, що з себе взагалі представляє ця білизна?
Є 3 шари термобілизни:
- Чарівна білизна(нижнє), яке виводить вологу Вашого тіла, не сковує рухів, а навпаки гріє Вас.Складники першого шару білизни, це кофта з довгим рукавом і кальсони.ID, Ви маєте розуміти, що функціональна білизна складається із синтетичних матеріалів.Перший шар — це поліестер і поліпропілен, а також бавовна, що не є синтетикою.Захопивши його, Ви зможете комфортно почуватися в інтенсивній роботі, спорті,турпоходах і спортивній риболовлі.
- Другий шар призначений для людей, які більш чутливі до сильних морозів. Його також можна одягнути поверх першого шару.В основному, його використовують у пасивніших заняттях, як-от зимова риболовля, охота в засіда.Склад: внутрішня частина бавовняна, зовнішня синтетична. Бавовна вбирає вологу та зберігає тепло,синтетика виводить вологу.
- Третій шар, зовні, має вигляд термокостюм, але водночас не втрачає якостей попередніх двох, так і найкращої теплоздатності, у повному комплекті термобілизни, Вам не будуть страшні навіть найсильніші морози на далекій Півночі!
Також важливо знати, як доглядати за таким різновидом білизни. Прати його рекомендується рідко, оскільки після кожного прання воно втрачає свої властивості.Ми радимо, краще вивітрювати термобілизну після кожного носіння, ніж прання, але якщо Ви все-таки вирішили його випрати, то тільки ручним пранням із застосуванням рідкого гелю.Его не можна сушити феном, на батареях, у пральному барабані, прасувати праскою.
Дотримуючись цих порад, ви зможете надовго зберегти властивості та якості термобілизни!
Купуючи термобілизну, насамперед Ви забезпечите собі комфортне перебування на риболовлі або полюванні,ну, а якщо Ви не рибалка, а звичайний працівник офісу, все одно не відмовляйте собі в задоволенні замовити
термобілизна!