Купити якісну річ дуже непросто.Особливо на сьогодні українському ринку.Тем не менш,осталися якісні товари, а саме, Ми хочемо розповісти Вам, як же все-таки правильно вибрати гарний спальник, на будь-який випадок життя, який із перевагою зможе слугувати Вам довгострокову службу!
А Ви знали, що спальні мішки тестують у спеціальних лабораторіях?!В них занурюють манекени та піддають їх різним погодним умовам і температурам!
Багато продавців і виробників, у гонитві за великим добутком, намагаються нав'язати Вам продукт власного виготовлення, щоб Ви не потрапляли на такі уловки, Ми пояснимо, як придбати якісний спальний мішок, з якого матеріалу має бути виготовлений , як усередині, так і зовні, на яку конкретну температуру, надають той чи інший різновид спальних мішків і для якого приводу: на риболовлю, у турпохід, для альпіністів, мисливців або військових!
Якщо Вам ніколи не доводилося користуватися спальним мішком, то можливо у Вас є знайомі, які стикаються з цим питанням, і варто порадитися з ними, перш ніж купувати виріб!Так як особистий досвід, дослід друга завжди зіграє в плюс, під час вибору спальника.У приклад Вам, ми маємо історію з особистого архіву!Однаждів ми з другом зібралися на риболовлю, і насамперед вирішили купити собі спальні мішки, приєднулися до магазину, очейа розбігалися: різноманітні фасони, квіти,моделі, наповнювачі, загалом на будь-який смак! звичайно ж, нам вирішив допомогти консультант, швидше всього він зрозумів, що ми профани в цій справі, і вирішив на нас підзаробити!Ітак,нас увірили що для рибалок найоптимальніший варіант — це спальник із пуховим наповнювачем усередині!Запам'ятайте, дорожні друзі, а особливо Човники-початківці, коли та за жодних умов, не придбайте спальний мішок із пуховим наповненням!Так, засмугу немає, він вважається найтеплішим, з наявних на цей момент, але він сильно вбирає вологу, що призводить до дуже тривалого висихання виробу, а спальники не можна зберігати вологими (так як він починає гнити), і ціна пухових спальників вже занадто висока, як по мені!Плакали наші деніжки, коли вранці на риболовлі, ми прокинулися в мокрих спальниках і одязі, так ще з неприємним запахом!Виведення ми зробили такий: пухові спальники не придатні для риболовлі, місткість більше, ніж на 1-2 дні, а більше, і, звичайно, у місцях, де поблизу вода та жарко! Набравшись достатньо досвіду в цій сфері діяльності, зі впевненістю можу сказати, що такі спальні мішки придатні лише для альпіністів, або жителів дальнього Півночі!
Дуже важливо враховувати той факт, що багато людей дуже чутливі до різних типів наповнювачів (алергіки), як-от на заміну пуховому спальнику, Вам прийде бавовняний (вата),особливо, якщо плануєте взяти із собою в похід або на риболовлю дитину! Але варто пам'ятати, що такий спальник призначений для недалеких походів, оскільки він має дуже істотну вагу та здатний вбирати вологу!Єдинове, що додає переваг такому спальному мішку, отже, це його низька ціна!
На сьогодні лідером стають спальники із синтетичним наповненням! Послуживши слово синтетика, многі відразу ж приходять у жах, запам'ятайте наших бабусь, як вони чіплялися і рекомендувалися, що багато товарів виробляють із неякісну сировини, ненатурального продукту!На щастя, на дворі 21 століття, і синтетика не така страшна, постали нові технології її виготовлення, з додаванням натуральних ниток.
Спальники бувають двох,трьох та чотирьох шарних. Вони не вбирають вологу, тим самим даючи змогу спальному мішку швидко висохнути й не дати йому зіпсуватися.Такої спальник не страшно взяти на риболовлю, похоту,турпохід.І навіть якщо раптом вийде так, що спальник намок, то він однаково продовжить гріти Вас, оскільки мембрана, що міститься всередині, складається з густих волокон і отворів, яка дає змогу дихати та швидко висихати, не віддаючи тепло.Так само не мало важливо правильно доглядати за спальником, щоб він набагато довше слугував Вам: розрішується прання в пральній машине.
Спальник можна придбати як легкий (+10+3), так і замінити пуховий, синтетичний (-12-30).
Ціна спальника із синтетичним наповненням залишається в межах норми та всім доступне!
Є два різновиди крою,спальних мішків — це кокон і ковдра.
Кокон — це мішок із капюшоном, що звужується в нижній частині, що дає змогу щільніше облягати тіло.Такі спальники мають додаткову функцію як ворсове утеплення в нижній частині, що звужується.
Спальник-трансформується в ковдру, передбачає собою прямокутник, який так само має капюшон.Такий тип спальника дуже зручний, ви можете розстебнути блискавку та з'єднати два, а то й три спальні мішки в один великий.
Упаковують спальники в спеціальні мішки, які обладнані з боків стропами, що стискають спальний мішок завдовжки.
Так само спальники обладнані захисними стрічками, які не дадуть пошкодитися блискавці, тож, що можете не боятися, зі спальника ви завжди зможете вибратися назовні, ніж у темному, скрасному наметі!