Кошик
362 відгуків
Рибальський магазин - Тамбур
Контакти
Рибальський магазин - Тамбур Менеджер
Харків, Україна
+380 (95) 643-53-23
Mts
+380 (98) 230-04-30
Kievstar
+380 (73) 165-22-69
Life
+380 (98) 230-04-30
Мапа
+380 (95) 643-53-23
+380 (98) 230-04-30
+380 (73) 165-22-69

Який вибір відлущувач для риболовлі?

Який вибір відлущувач для риболовлі?

Сьогодні не кожен рибалка знає, як правильно вибрати відлущувач! Оскільки річ це дорого стоїть, є знати деякі нюанси, Принципи роботи та й взагалі вирішити, чи потрібен для себе цей прилад Вам, чи ж зможете впоратися й без нього!Ета серія допоможе Вам розібратися в принципах роботи лунота!

Вчені довели, що 90% риби накопичуються в 10% води озер і водойм. У наш час уже не секрет, що ехолоти (сонар) з'явилися ще за часів Другої Світової Війни, для того щоб відстежувати підводні човни ворогів.Сама конструкція складається з передавача, перетворювача,дисплея та приймача.

Принцип роботи таких:електричний імпульс від передавача, перетворюється на звукову хвилю в перетворювачі та передається у воду.В той час, коли хвиля потрапляє на рибу,дно, корягу, тим самим вона відбивається.Далева відбита хвиля потрапляє в перетворювач, коли стає електричним сигналом, а також посилюється і виводиться на дисплей.

Вам не варто лякатися про те, що риба почує сигнал. Є сигнали не чутні ні тваринам, ні людям.Частота хвилі становить 192 кГц, так само використовуються прилади на частоті 50 кГц.

Головні та найважливіші 4 аспекти, на які ви маєте особливо звернути увагу під час вибору лунота це: Дисплей із високою роздільною здатністю, потужний передавач, суперчутливий приймач, ефективний перетворювач.

Зверніть увагу на те, що якісний прилад має працювати за будь-яких погодних умов і критичних температур!

Потужний передавач збільшить ваші шанси гарного улову.Це свідчить про те, що відлуння відгукнеться на глибоководя або за поганих погодних умов.Так само це дасть змогу Вам побачити всю дрібницю дна (хлопці).

Дисплей має мати вертикальні пікселі (висока роздільна здатність), щоб у Вас була можливість розглянути дно в кольорах і деталях.

Преобразователи Є різних форм і розмірів.Більшість із пластмаси, які не мають "через корпус" з бронзи.

Є ехолоти з 1 променем, 2-ма, 3-ма, 4 промені.

ОДНОЛУЧИЙ ехолот.Його частота становить 200 кГц, що дає змогу досліджувати радіус навколо себе та струмінь води під собою.Чем більше глибина під Вами, міст більший радіус охоплення Вам забезпечить відлуння.

ДВУХЛУЧОВИЙ відлущувач. Чобота 200 кГц і 50 кГц.Перший промінь, найпотужніший рибопошуковий.другою більш слабкою використовується для промазування поверхні дна.Двохпроменеві відлуння можна використовувати як у прісній воді, так і в солоній, а також на великих водоймах і річках.

ТРЕХЛУЧОВИЙ відлущувач.Його частота 200 кГц. Забезпечує охоплення поверхні дна до 150 градусів.Дісплей показує не тільки символ об'єкта, але й місце розташування.

ЧОТИРЕХЛУЧОВИЙ лунолот. Те ж двопроменеві,тільки з додаванням двох променів по-боках.Іх частота 445 кГц. Можна чітко розрізняти об'єкти.

Гарному рибалці не стануть зайвими ще одна пара очей у формі лунота. Хтось вважає застосування його не зовсім спортивним, а хтось навпаки не їздить на риболовлю без дивоприладу!Вибір завжди за Вами!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner