|
Матеріал (Всередині/Ізоляція/Зовнішній) |
PP/PU/PE |
| Утримання Холоду/Тепла | 150 годин |
| Внутрішній розмір | 565*335*275мм |
| Зовнішній розмір | 670*410*375мм |
| Обсяг | 55 літрів |
| Вага | 8 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.6 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 55 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Загальний об`єм | 55 л |